Підрозділи Нацгвардії у співпраці із ЗСУ знищили великий склад боєприпасів військ рф - НГУ

Про це у четвер, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Військовослужбовці НГУ спільно з підрозділами Збройних Сил України продовжують нанесення ударів по складах та пунктах управління противника. Так протягом тижня бійці Національної гвардії України отримавши розвідувальну інформацію знищили у Харківській області великий склад боєприпасів військ рф», – повідомив він.

За словами полковника Миколи Уршаловича, у ході бойових зіткнень минулого тижня знешкоджено 29 військовослужбовців противника, узято в полон 15 військовослужбовців, знищено 2 одиниці БТР, 2 одиниці ББМ, 1 одиниця АТ та один БпЛА, захоплено танк Т-72, БМП та тягач МТ-ЛБ

Основні зусилля артилерії Нацгвардії були зосереджені на вогневій підтримці підрозділів Сил оборони України в ході наступальних дій на Лиманському, Білогорівському і Запорізькому напрямках. Виконано 121 вогневе завдання з ураження живої сили, вогневих засобів та техніки противника.

Розвідувальні підрозділи продовжують впроваджувати передовий досвід у використанні безпілотної авіації переходячи від виконання суто розвідувальних до розвідувально-ударних завдань.

Крім цього, Микола Уршалович зазначив, що підрозділи розвідки Нацгвардії протягом тижня виявили 279 цілей противника.

Також гвардійці надають медичну допомогу населенню у звільнених населених пунктах. Зокрема медичну допомогу для населення Козачої Лопані гвардійські медики надають у одному із пунктів екстреної (невідкладної) допомоги. Медики Нацгвардії доправили туди ліки, консультують відвідувачів, евакуюють до Харкова важких хворих, а також поранених.

Під час свого виступу Микола Уршалович нагадав що 30 вересня у Харківській області на кордоні з державою-агресором гвардійці збили російський безпілотник поблизу Гоптівки зі стрілецької зброї. Окупанти втратили контроль над апаратом, і він впав на парашуті. За пів години апарат розшукав службовий собака Зевс.

«Держава дбає і гідно оцінює мужність своїх захисників. 3 жовтня в Турецькій Республіці керівник Офісу Президента України вручив державні нагороди військовослужбовцям Національної гвардії України – захисникам Маріуполя, яких звільнено з полону», – зазначив він. П’ятьом захисникам «Азовсталі», яким присвоєно звання Героя України вручили ордени «Золота Зірка».

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту