З полону повернуто 8 жінок Нацгвардії - НГУ

Під час обміну полоненими повернено в Україну 8 жінок-військовослужбовців Національної гвардії України.

Про це у четвер, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«У ході обміну полоненими 17 жовтня повернено 8 жінок військовослужбовців Нацгвардії (серед яких двоє зі складу окремого загону спеціального призначення «Азов»). Наразі з ними проводяться необхідні заходи для повернення їх до нормального життя», сказав він.

Микола Уршалович також повідомив, що командування Нацгвардії максимально підтримує звільнених з полону військовослужбовців, забезпечує їх усім необхідним, а також організовує заходи щодо обстеження, лікування, медичної і психологічної реабілітації та відновлення документів.

За його словами нещодавно з-за кордному повернулися 15 військовослужбовців, які завершили лікування, медичну реабілітацію та протезування. Ще 80 військовослужбовців продовжують перебувати у закордонних медичних закладах.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати країнам, які надають можливість нашим військовослужбовцям проходити таке лікування та повертатися до строю, відновлюватися фізично та психологічно»,  сказав полковник Микола Уршалович.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту