В Нацгвардії створено 130 мобільних вогневих груп для протидії ударним дронам - НГУ

Про це у четвер, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«В рамках протидії ударним дронам було створено більше 250 вогневих та близько 130 мобільних вогневих груп. Вже маємо результати в Південнобузькому операційному районі», – сказав він.

Також він зазначив, що під час масованих ворожих ракетних ударів, що розпочалися 10 жовтня, військовослужбовці Нацгвардії брали участь у ліквідації їх наслідків на об’єктах, охорона яких покладена на Національну гвардію, а також забезпечили евакуацію та надання до медичної допомоги цивільному персоналу цих обєктів.

Микола Уршалович підкреслив, що силами і засобами Національної гвардії забезпечено надійну охорону та оборону 302 важливих державних об’єктів, 41 об’єкту органів державної влади та 94 об’єктів критичної інфраструктури.

Під час свого виступу він також нагадав, що продовжується робота спрямована на відновлення життєдіяльності і нормального життя у звільнених населених пунктах Харківської та Херсонської областей. Підрозділи Національної гвардії залучаються до проведення стабілізаційних дій на їх території.

Перейти до вмісту