Результати гвардійців за минулий тиждень у війні - НГУ

Сили і засоби Національної гвардії України продовжують виконання бойових та спеціальних завдань у складі угруповань Сил оборони України.

«Основні зусилля нашої артилерії зосереджувалися на вогневій підтримці підрозділів сил оборони, виконано 293 вогневі завдання з ураження живої сили, вогневих засобів та техніки противника», – сказав тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович, у четвер, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань.

Зокрема він зазначив, що 18 жовтня мінометна батарея однієї з частин оперативного призначення за допомогою коригування з безпілотного літального апарату успішно виконала вогневе завдання по позиції противника. За результатами радіо перехоплення переговорів противника підтверджено знищення автомобілю зв’язку та живої сили ворога.

Групою аеророзвідки в районі Новодонецьке за допомогою квадрокоптера було нанесено вогневе ураження підрозділу противника чисельністю до взводу та пошкоджено вантажний автомобіль. 

Крім того, Микола Уршалович відмітив зростання рівня міжвідомчої та міжвидової взаємодії. 

«Так, групою застосування безпілотних авіаційних комплексів в районі Лугове виявлено бронетехніку противника, а силами і засобами артилерійських підрозділів Збройних сил здійснено її ураження. За результатами удару знищена ворожа бойова броньована машина та БМП-3», – сказав він

Крім цього, 13 жовтня на Оріхівському напрямку, артпідрозділом Збройних сил проведено ураження бронетехніки противника, що була виявлена під час ведення повітряної розвідки групою з застосування безпілотних авіаційних комплексів Національної гвардії в районі Новопокровка, підтверджено пошкодження танку  Т-62 та 2 одиниці БМП-2.

Всього підрозділами розвідки Нацгвардії виявлено 272 цілі противника. 

Національна гвардія України спільно із Збройними Силами України та іншими складовими сектору безпеки і оборони, незважаючи на перевагу противника в живій силі та озброєнні, забезпечує надійний захист України від збройної агресії російської федерації.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту