Гвардійці взяли у полон 24 військовослужбовця рф, знищили вертоліт та техніку противника - НГУ

Протягом минулого тижня підрозділи Національної гвардії України, які виконують бойові завдання в складі Сил оборони України, взяли в полон 24 військовослужбовця противника, а також знищили вертоліт та захопили ворожу техніку.

Про це, у четвер, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«В ході бойових зіткнень нанесено ураження техніці та живій силі противника, узято в полон 24 військовослужбовця армії рф, знищено бронетранспортер та вертоліт Мі-8, захоплено танк Т-72, дві одиниці БМП-2, протитанкову гармату МТ-12 «Рапіра», БаЛА типу «Картограф», тягач МТ-ЛБ, протитанковий ракетний комплекс та шляхопрокладач», – сказав він.

Крім цього, Микола Уршалович зазначив, що підрозділи розвідки Нацгвардії протягом тижня виявили 261 ціль противника.

Силами інженерних підрозділів НГУ в ході підтримки військ виявлено, знешкоджено та знищено 1709 вибухонебезпечних предметів, перевірено майже 10 км шляхів.

Водночас, у межах підготовки до можливих загроз з боку рб у північних регіонах України, гвардійці беруть участь у спільних навчаннях з підрозділами ЗСУ та ДПСУ. Відпрацьовуються способи протидії можливим сценаріям ускладнення обстановки, питання координації, управління та взаємодії під час виконання спільних завдань.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту