Підрозділи Нацгвардії знищили близько 140 військових противника – Олексій Надточий - НГУ

Протягом минулого тижня підрозділи Національної гвардії України, які виконують бойові завдання в складі Сил оборони України, знищили близько 140 військовослужбовців противника, техніку та озброєння.

Про це, у четвер, на онлайн-брифінгу представників Сил безпеки та оборони України щодо оперативної інформації на фронті російсько-української війни та безпекової ситуації в Україні повідомив начальник оперативного управління Головного управління НГУ генерал-майор Олексій Надточий.

«За минулий тиждень підрозділами Нацгвардії було знищено близько 140 військовослужбовців противника, 1 артилерійську установку, бронетранспортер, бойову машину піхоти та 2 одиниці автомобільної техніки», – сказав він.

За словами генерал-майора Олексія Надточого, підрозділи розвідки Національної гвардії протягом тижня виявили 149 цілей противника, з них спостережними постами – 21, розрахунками безпілотних авіаційних комплексів – 128.

Для підтримки дій наземних операції авіація Нацгвардії здійснила  8 вертольотовилітів для вогневого ураження противника, 12 вертольотовильотів задля медичної евакуації та транспортних перевезень.

У тісній взаємодії з Державною прикордонною службою та Збройними силами Національна гвардія здійснює прикриття державного кордону з рб.

Військовослужбовці Національної гвардії, які в ході бойових дій отримали поранення забезпечуються належним лікуванням, медичною та психологічною реабілітацією у відомчих закладах охорони здоров’я.

Як зазначив Олексій Надточий, з початку повномасштабного вторгнення за мужність відвагу і героїзм 3218 воїнів Нацгвардії відзначені державними нагородами. Звання героя України присвоєно 17 гвардійцям, 10 з них – посмертно.

Нагадаємо, що на Житомирщині, Рівненщині та Волині тривають тактико-спеціальні навчання підрозділів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції України та територіальної оборони «Північний буревій 2022».

Детальніше про це можете прочитати тут: На Житомирщині, Рівненщині та Волині тривають тактико-спеціальні навчання підрозділів НГУ, ДПСУ, НПУ та ТРО “Північний буревій – 2022”

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту