Житомирські нацгвардійці за добу затримали трьох осіб за підозрою у вчиненні злочинів - НГУ

За минулу добу гвардійці затримали трьох осіб, які підозрюються в крадіжці та зберіганні наркотичних речовин.

Під час патрулювання міста військовослужбовці, звернули увагу на підозрілого перехожого та зупинили його для перевірки. Як виявилось, у наплічнику 38-річний житомирянин ніс стандартний набір інструментів автомобіліста: набір гайкових ключів, електрокомпресор та молоток. Однак, чоловік не зміг пояснити походження предметів, що дало підстави правоохоронцям запідозрити його в ймовірній крадіжці.

За таких обставин на місце події прибула слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції, працівники якої задокументували обставини та вилучили свідчення протиправного діяння. Чоловіка, причетного до події, затримали. Встановлено, що раніше дана особа вже була неодноразово засуджена за майнові злочини.

Того ж вечора, під час забезпечення гвардійцями правопорядку в центральній частині міста, було затримано двох чоловіків, які поводили себе підозріло та намагалися уникнути зустрічі з військовими патрулями. При перевірці особистих документів, громадяни помітно нервували. У присутності свідків нацгвардійці провели поверхневий огляд чоловіків. Військовослужбовці виявили в осіб паперовий згорток із сухою подрібненою масою зеленого кольору рослинного походження та фольговий згорток із білою порошкоподібною речовиною, зовні схожі на наркотичні.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група, якій передали затриманих для з’ясування обставин, а вилучені речовини були направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Група інформації та комунікації НГУ Житомирщини

Перейти до вмісту