![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/900h600-5.jpg)
Учора під час патрулювання Богунського району нацгвардійці звернули увагу на підозрілу особу, яка помітно нервувала та намагалась уникнути зустрічі з військовослужбовцями. Під час поверхневої перевірки, у присутності свідків, правоохоронці з’ясували, що 45-річний місцевий житель має при собі пластини з таблетками «Метадон 3-Н».
На місце події прибула слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції, якій передали затриманого для з’ясування обставин, а вилучене було направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Попередня правова кваліфікація вказаного кримінального правопорушення – ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.
Група інформації та комунікації НГУ Житомирщини