НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Учора ввечері, під час несення служби з охорони громадського порядку у місті Житомирі по вулиці Леха Качинського, гвардійці військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України затримали громадянина з наркотичною речовиною.

Військовослужбовці самостійного наряду звернули увагу на чоловіка, який у громадському місці голосно висловлювався нецензурною лайкою. Наблизившись до громадянина, гвардійці зробили зауваження щодо порушення ним громадського порядку та звернулися з вимогою надати для перевірки особисті документи. Коли нацгвардійці запитали у чоловіка про наявність заборонених предметів або речовин та попередили про проведення поверхневого огляду, останній  став помітно нервувати та різко побіг від правоохоронців.

Нацгвардійці наздогнали чоловіка та затримали. Після чого викликали слідчо-оперативну групу Житомирського районного управління поліції Богунського району та передали його для з’ясування обставин події. В присутності свідків правоохоронцями був проведений поверхневий огляд затриманого, у якого в присутності свідків був вилучений поліетиленовий пакет з сумішшю сіро-зеленого кольору, зовні схожою на «коноплю». Пакет було вилучено та направлено на дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Попередня правова кваліфікація вказаного кримінального правопорушення – ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ