«Я не міг бути осторонь, коли йде мова про свободу моєї країни!», – гвардієць Михайло - НГУ

Проїхавши тисячі кілометрів по Європі, дізнавшись про початок повномасштабної війни Михайло не вагаючись, зі своєю вірною помічницею «Бібікою» став на захист Батьківщини.

28-річний гвардієць, водій Національної гвардії України з 2013 по 2015 роки проходив строкову службу у військовій частині 3039. Після завершення вирішив поїхати працювати водієм до Польщі. Але від 24 лютого він терміново повернувся на своїй фурі до військової частини, бо розумів що не можна бути осторонь. 

«24 лютого мені подзвонив товариш та розповів, що почалось повномасштабне вторгнення окупаційних військ на територію України. Я зрозумів що не треба гаяти час та терміново потрібно повертатись. У той самий день, десь о 23:50 я перетнув польсько-український кордон, та прямував у Миколаїв. Я знав, що повертаюсь до своєї рідної частини», – згадує гвардієць Михайло.

Коли всі люди їхали з країни, він повертався назад, бо знав, що допомога потрібна, особливо коли в тебе є ваговоз. Для Михайла це не просто купа металу, фура для нього – вірна помічниця, ласкаво її він називає «Бібікою». Не було і дня, щоб вони розлучались. Вона вірно несе службу гвардії у перевезенні вантажів та провізії для військових.

«Звісно, коли я приїхав у військову частину на фурі, всі були здивовані та вражені, ніколи ще така машина не несла службу. Коли потрібно було одягнути особовий склад, я привіз 90 кубів форми. Коли була проблема у місті з водою, яка вкрай необхідна для життя, ми привозили питну з Одеси, з нею набагато зручніше, ніж зі звичайним бусом, в неї поміститься все», – розповів Михайло.

Після перемоги зі своєю помічницею він планує поїхати на парад перемоги. 

«Хочеться вже, щоб цей день настав, і я з гордістю розповідатиму своїм дітям про мої пригоди з «Бібікою». Ну, і звісно, моя жага до подорожей нікуди не зникає, в планах на майбутнє об’їздити якнайбільше країн», – поділився своїми планами Михайло.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту