В Академії Нацгвардії обговорили напрямки співпраці з представниками Канади - НГУ

Представники Національної академії Національної гвардії України обговорили напрямки співпраці з представницею Відділу науки Міністерства національної оборони Канади при Посольстві Канади в Україні Марі-П’єр Реймон та помічником аташе з питань оборони Посольства Канади в Україні Смітом Шоном.

Начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський ознайомив гостей з діяльністю, основними завданнями закладу вищої освіти. Також представники Академії розповіли про історію становлення своїх підрозділів, ознайомили зі структурою та окреслили пріоритетні напрямки підготовки курсантів та офіцерів. Велика увага приділялася обговоренню залучення особового складу до міжнародних навчань, бойових відряджень та подальшого впровадження отриманого досвіду у навчальний процес.

«В Україні я займаюсь пошуком нових шляхів та їх започаткуванням у сферах технологій, які використовуються під час ведення бойових дій. Головним завданням наразі є знайти точки дотику між військовими структурами України та Канади. Деякі напрямки співпраці ми вже запровадили в Україні. Хочемо розширювати співпрацю й надалі. Тому, сьогодні ми тут і для нас це дуже цінно. Сподіваємось, що після цієї зустрічі напрямки співпраці з українською стороною будуть розширені», – звернулася до присутніх Марі-П’єр Реймон.

Окрім вищезазначеного, представники Канади детально ознайомилися з науковою діяльністю Академії, перспективами та згодом присутні обговорили можливі напрямки подальшої співпраці. Було запропоновано залучати особовий склад канадської та української сторін задля обміну досвідом під час захисту наукових робіт, виступів на наукових форумах та загалом у різних видах навчань.

«Наразі, не зважаючи на складні умови, весь особовий склад Академії, як одне ціле, продовжує плідно працювати та готувати професіоналів НГУ кожного напрямку. Ми докладаємо максимально зусиль, щоб якнайшвидше наблизити нашу перемогу над російською федерацією. Окремо хочу наголосити на тому, що наші канадські друзі з першого дня агресії російської федерації проти України з 2014 року постійно надають велику допомогу, яка необхідна нашій державі. За це вам та вашому народу велика подяка. Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом».

За підсумками зустрічі, сторони домовилися про подальшу комунікацію та співпрацю.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту