Посилення мобільних груп із захисту критичної інфраструктури: Нацгвардія отримала нові пікапи від Посольства Німеччини - НГУ

Днями відбулася зустріч представників Стабілізаційної платформи з представниками Національної гвардії, під час якої представниками німецької сторони було передано нові пікапи. Ключі водіям-гвардійцям передав особисто заступник Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Тім Пранґе.

З початку 2024 року було проведено робочі зустрічі з представниками Стабілізаційної платформи в ході яких представники НГУ поінформували партнерів про потреби НГУ й обсяг завдань щодо охорони і оборони важливих державних об’єктів та критичної інфраструктури. Тож цими днями підрозділи Нацгвардії вже отримали першу допомогу від німецької сторони.

Присутній на заході полковник Володимир Грабчак подякував представникам Посольства за допомогу і наголосив на тому, що захист критичної інфраструктури — одна з важливих функцій Національної гвардії, особливо під час постійної загрози ударів з повітря.

“У рамках співпраці з Посольством Німеччини було отримано першу партію допомоги для посилення захисту критичної інфраструктури. Це те, що наші партнери могли надати вже зараз. Для Нацгвардії вкрай важливо підвищувати спроможності наших підрозділів, які виконують завдання з охорони та оборони об’єктів критичної інфраструктури. Ми продовжуватимемо нашу співпрацю задля подальшого посилення наших спроможностей”, – підкреслив полковник Володимир Грабчак.

Стабілізаційна платформа, як проєкт Міністерства закордонних справ ФРН, покликаний забезпечити захист та сприяти відновленню української критичної інфраструктури, яка зазнала значних руйнувань через повномасштабне вторгнення росії. Дізнатися про інші проекти Стабілізаційної платформи можна у їх офіційному акаунті у Твітері. Детальніше про діяльність Посольства Німеччини в Україні теж можна читати у офіційному акаунті у Твіттері

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту