10 річниця бригади “Спартан”: командування НГУ привітало бригаду - НГУ

З нагоди 10-ї річниці заснування 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана, 11 червня 2024 року нацгвардійців бригади було відзначено нагородами. В урочистих заходах взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний, командування Східного територіального управління, командування військової частини та харківські волонтери.

Військовослужбовці бригади оперативного призначення були нагороджені медалями, подяками, грамотами та цінними подарунками за виявлену мужність, героїзм та відданість службі. На урочистій церемонії нагородження було відзначено їхній вагомий внесок у забезпечення безпеки та оборони країни. Кожна нагорода символізувала не лише визнання їхніх досягнень, але й вдячність за самовіддану службу та професіоналізм.

 

«Я дякую вам кожному за самовідданість, дякую вашим рідним за терпіння. Керівництво Національної гвардії вітає вас з цим святом, бажає успіху у всіх завданнях. Щоразу повертатися з виконання завдання цілими і неушкодженими, щоб всі рідні вас дочекалися і спільно ми відсвяткували перемогу. Також, щоб всі побратими і підлеглі повернулися з полону, керівництво Національної гвардії вживає всіх вичерпних заходів для цього», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний.

 

Начальник Східного територіального управління Національної гвардії України полковник Антон Верховенко також доєднався до слів привітання подарувавши гвардійцям пам’ятний прапор Східного територіального управління та побажавши скорішої перемоги.

 

Під час урочистих заходів присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, висловлюючи глибоку шану та повагу до їхнього героїзму та самопожертви. У атмосфері повного мовчання та скорботи, зібрані схилили голови, згадуючи тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє та незалежність нашої країни. Це було символічне нагадування про те, що їхній подвиг назавжди залишиться у серцях побратимів та співвітчизників, а пам’ять про них буде жити вічно.

 

Крім того, представники командування Національної гвардії, Східного територіального управління та військової частини спільно з волонтером Анатолієм Русецьким відвідали гвардійців бригади, що проходять лікування та реабілітацію після поранень, отриманих під час виконання бойових завдань. Військовослужбовцям вручили цінні подарунки, подякували за службу та побажали скорішого повернення в стрій.

 

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління НГУ

Перейти до вмісту