Київський інститут НГУ відзначив третю річницю (ВІДЕО) - НГУ

Три роки Київський інститут Національної гвардії України готує висококваліфікованих фахівців у галузі безпеки та оборони, які професійно виконують свої обов’язки. За час свого існування Інститут зарекомендував себе як заклад освіти, який постійно розвивається, впроваджує новітні технології та реалізовує їх в освітньому процесі, а його науково-педагогічний колектив є командою відданих професіоналів.

В урочистостях взяли участь Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко та керівництво інституту.

«Бійці Національної гвардії разом з іншими представниками Сил безпеки й оборони вже понад два роки дають відсіч ворогу на усіх напрямках фронту. І кожен офіцер має знати, що він повинен бути готовим у будь-який момент стати зі зброєю на захист нашої держави. Своєю чергою керівництво МВС та Національної гвардії робить усе, аби наші бригади були екіпіровані та озброєні усім необхідним», – заявив Міністр внутрішніх справ, звертаючись до курсантів.

Ігор Клименко наголосив, що Міністерство ніколи не буде осторонь потреб сімей бійців та буде надавати їм усю необхідну підтримку:

«Кожен військовослужбовець Нацгвардії має розуміти, що він та його родина захищені. І кожен військовослужбовець має усвідомлювати, щоб не сталося, МВС надаватиме підтримку вашим сім’ям. Міністерство внутрішніх справ переживає за дітей наших поранених, загиблих та тих, хто знаходиться в полоні, або вважається зниклим безвісти бійцем. Саме тому ми відкриваємо ліцеї та розвиваємо наші навчальні заклади, аби ці діти могли навчатися тут».

У межах заходу Глава МВС України Ігор Клименко відзначив нацгвардійців нагрудними знаками «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі», орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та цінними подарунками.

Окремо нацгвардійці отримали нагороди від Командувача НГУ бригадного генерала Олександра Півненка.

«Мені надзвичайно приємно кожного дня спостерігати за вашим професійним розвитком та розвитком якості навчання. Шановні курсанти, бажаю вам дорости до рівня командувачів різних сил, державних діячів та й надалі служити на благо держави. Якісне навчання неодмінно допоможе вам у цьому», – заявив Олександр Півненко.

По завершенню урочистих заходів Міністр внутрішніх справ України відвідав навчальні аудиторії інституту та ознайомився із тренажерними комплексами, які  забезпечують набуття практичних навичок у застосуванні озброєння і військової техніки курсантами відповідно до стандартів країн-членів NATO.

Також Ігор Клименко ознайомився із представленою сучасною комп’ютерною технікою та засобами візуалізації навчання, які підвищують якість інформаційної обізнаності майбутнього офіцера НГУ.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України

Фото пресслужби НГУ

Перейти до вмісту