У Чернігові та Житомирі нацгвардійці затримали трьох осіб із забороненими речовинами - НГУ
У Чернігові та Житомирі нацгвардійці затримали трьох осіб із забороненими речовинами
У Чернігові та Житомирі нацгвардійці затримали трьох осіб із забороненими речовинами

За минулу добу, під час несення служби з охорони громадського порядку та на блокпостах у Чернігові та Житомирі військовослужбовцями було затримано три особи за підозрою у незаконному зберіганні та розповсюдженні заборонених речовин.

Так, на одному з блокпостів міста Чернігова, гвардійці зупинили автомобіль для перевірки документів. Під час спілкування гвардійців з водієм службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в автомобілі даного громадянина. При проведенні огляду автомобіля, у присутності свідків, правоохоронці виявили 3 згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження, за запахом схожої на наркотичну речовину – канабіс, приблизною вагою 500 грамів.

У Житомирі під час патрулювання Корольовського району нацгвардійці звернули увагу на підозрілого чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з патрулем, різко змінивши напрямок руху. Даного громадянина було зупинено та проведено, у присутності свідків, поверхневий огляд й перевірку особистих документів. У затриманого правоохоронці виявили таблетки «Метадон 3-Н».

Увечері того ж дня гвардійці помітили на вулиці підозрілу особу, яка помітно нервувала та намагалась уникнути зустрічі з військовослужбовцями. Під час поверхневої перевірки правоохоронці з’ясували, що чоловік має при собі медичний шприц, ампули димедролу та медичний контейнер з білою порошкоподібною речовиною.

В усіх випадках на місця подій були викликані слідчо-оперативні групи, а затриманих було передано працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин, а вилучені речовини було направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Перейти до вмісту