Кропивницькі нацгвардійці знайшли та повернули батькам двох зниклих підлітків - НГУ

Увечері 21 грудня  під час несення служби з охорони громадського порядку нацгвардійцям надійшло повідомлення про зникнення 13-річної дитини. Гвардійці оперативно виїхали до батьків та поспілкувалися із ними. Після того одразу ж почали пошуки на прилеглій території. Неповнолітню дівчину знайшли в одному із супермаркетів обласного центру. Знайдена дитина була схвильована та не дуже хотіла спілкуватись із родиною.

Наступного вечора батьки-переселенці з Херсону, які тимчасово проживають у Кропивницькому подали у розшук неповнолітнього сина. Гвардійці оперативно відбули до заявників – батьків та розпочали пошуки дитини. У результаті пошуків нацгвардійці знайшли хлопця на залізничному вокзалі. Як виявилось пізніше, підліток збирався вирушити до своєї дівчини у Херсон без відома батьків.

Згідно з визначеними повноваженнями військові наряди передали підлітків їх родинам. Нацгвардійці провели профілактичні бесіди з батьками та дітьми. 

Національна гвардія України – це сучасне військове формування з правоохоронними функціями, яке забезпечує безпеку держави та її громадян.

Перейти до вмісту