Столичні гвардійці вшанували пам’ять захисників України та жертв Другої світової війни - НГУ

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В цей день ми вшановуємо пам’ять про тих, хто відстояв свободу та переміг нацизм у Другій світовій війні. Через понад 80 років, на жаль, нам нагадали й повторили акт злочину проти українців. Адже 24 лютого 2022 року на Київ і всю Україну полетіли російські ракети, і ми стали на захист своєї країни.

З цієї нагоди біля меморіалу «Янголи перемоги» відбулася церемонія вшанування захисників, які загинули у боях за Мощун. Ця запекла битва, під час якої Україна втратила більше сотні героїв, стала переломною під час ворожої навали на столицю.

«Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії ворога, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Наші гвардійці одні з перших встали на захист та оборону Київщини, але на жаль під час важків боїв багато воїнів віддали своє життя за нашу рідну землю. Вічна пам’ять полеглим побратимам, які навічно з нами в строю», – зазначив командир бригади полковник Володимир Вуткі.

Під час хвилини мовчання прозвучали імена військових, які загинули героїчно відбиваючи вторгнення російських окупантів. Присутні вшанували пам’ять полеглих бійців покладанням квітів до меморіалу, а також розвісили на деревах символічних білих янголів.

Серця цих бійців перестали битись, аби не допустити ворога в Київ. Цей подвиг безумовно залишиться в серці кожного українця.

Вічна слава Героям.

Відділення інформації і комунікації Північного ТУ

Перейти до вмісту