Нацгвардійці Південного ОТО НГУ вшанували пам’ять полеглих побратимів - НГУ

Начальник Південного Одеського територіального управління НГУ генерал-майор Олег Підлубний разом з колегами силових відомств, керівниками міста Одеси та області взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника захисникам загиблим за незалежність України.

Бійці військових частин підпорядкування Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України у Запоріжжі і Херсоні відвідали могили загиблих захисників Херсонщини та меморіальні місця. Гвардійці вшанували пам’ять героїв покладаючи квіти. 

«Ми вшановуємо подвиг захисників України, які віддали життя за свободу та незалежність, за світле та мирне майбутнє громадян. Про наші втрати говорити важко і боляче, але гідне вшанування пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша гордість за справжніх Героїв»,- зазначив один із бійців 34 Херсонського полку НГУ.

Разом з рідними та близькими загиблих гвардійці відвідали кладовища, де поховані захисники бійці 23 бригади «Хортиця» НГУ. З глибокою скорботою та шаною вони поклали квіти до могил полеглих, згадуючи їхню мужність, самовідданість та вірність Україні.

«Їхні імена золотими літерами вписані в історію нашої держави. Ми пишаємося тим, що служили пліч-о-пліч з цими мужніми воїнами, і обіцяємо продовжувати їхню справу, захищати нашу землю та обов’язково здобути перемогу, за яку вони віддали своє життя», – звернувся до присутніх нацгвардієць 23 бригади Владислав.

Світла пам’ять кожному, чиє життя обірвалося на війні. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! 

Відвідали могили загиблих воїнів Одещини та меморіальні місця бійці 11 бригади імені Михайла Грушевського НГУ. Вшанували пам’ять героїв покладанням квітів.

«Ми постійно згадуємо гвардійців, приходячи до меморіальних дошок та плит, вшановуємо їх світлу пам’ять та спілкуємось з близькими воїнів. Вони віддали найдорожче заради незалежності та територіальної цілісності неньки України – своє життя», – зазначає один з нацгвардійців.

 

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту