Родинам загиблих гвардійців вручили державні нагороди - НГУ

У Меморіальному сквері Івано-Франківська відбулася урочиста церемонія вшанування пам’яті героїв, які загинули захищаючи рідну землю.

У заході взяли участь родини загиблих воїнів, військовослужбовці підрозділів Сил оборони України, духовенство, представники місцевого самоврядування, мешканці та гості Івано-Франківська.

Церемонія розпочалася зі спільної молитви та символічного удару “Дзвону пам’яті” на честь усіх, хто віддав життя за свободу України.

Під час заходу рідним та близьким полеглих захисників України вручили посмертні державні нагороди героїв. Серед нагороджених – семеро військовослужбовців Національної гвардії України, котрі були нагороджені орденами “За мужність» III ступеня посмертно. Цю високу державну нагороду отримали:

  • cтарший солдат Рим Федір Петрович
  • cтарший солдат Петришин Василь Васильович
  • cтарший солдат Дяків Іван Володимирович
  • cолдат Чупак Вячеслав Петрович
  • солдат Хмелівський Тарас Іванович
  • старший солдат Лазоришин Ростислав Михайлович

Нагороди вручали представники міської та обласної влади спільно з командуванням 50-го полку Національної гвардії України імені полковника Семена Височана. 

“Їхній безсмертний дух і відвага назавжди залишаться взірцем патріотизму та незламної любові до Батьківщини для нинішніх і майбутніх поколінь українців”, – звернувся до учасників підполковник Максим Собчук.

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту