Міністр внутрішніх справ вручив бригадам Нацгвардії бойові прапори у День Конституції (ВІДЕО) - НГУ

З нагоди відзначення Дня Конституції України Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко вручив державні нагороди, відомчі відзнаки та бойові прапори працівникам системи МВС: нацгвардійцям, прикордонникам, поліцейським, рятувальникам, працівникам центральних органів виконавчої влади.  

На початку церемонії нагородження пролунав Державний гімн України, після чого всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих, хто загинув за свободу, цілісність та саме існування нашої держави.

За проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко вручив працівникам системи МВС ордени Богдана Хмельницького I, II та III ступеня, «За мужність» II та III ступеня, ордени княгині Ольги ІІІ ступеня та Данила Галицького, медаль «За врятоване життя», відомчі заохочувальні відзнаки «Вогнепальна зброя».

«Наші бригади Нацгвардії, Нацполіції, прикордонної служби, кожного дня зі зброєю в руках, разом із силами оборони України, воюють на фронті та роблять все, аби зупинити ворога. Забезпечують безпеку, гасять пожежі після обстрілів, захищають державні рубежі та дбають про спокій і комфорт громадян. Ми усвідомлюємо, яку велику ціну платимо за збереження нашої державності. Дякую всьому особовому складу за службу, стійкість, вірність присязі та Конституції України», – сказав Ігор Клименко.

З вітальними словами до присутніх звернувся також і командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко.

«Лише у ці важкі часи ми розуміємо справжню цінність нашої Конституції, держави, свободи. І саме зараз ми виборюємо цю свободу на полі бою. Героям слава!», — заявив командувач НГУ.

Завершуючи захід, очільник МВС вручив підрозділам бойові прапори.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС
Фото пресслужба НГУ

Перейти до вмісту