На Прикарпатті відкрили таблицю пам’яті загиблому гвардійцю - НГУ

В Івано-Франківську на фасаді 23 ліцею імені Романа Гурика відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальних таблиць на честь колишніх учнів закладу, які загинули, захищаючи Україну. Серед вшанованих героїв – гвардієць 50 полку імені полковника Семена Височана, солдат Сергій Фуштей.

Сергій Фуштей віддав своє життя за Батьківщину 31 березня 2023 року під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Шипилівка на Луганщині.

Підполковник Максим Собчук у своїй промові підкреслив героїзм загиблого воїна: 

“Сергій одним із перших став на захист країни, мужньо боровся і заплатив найвищу ціну. Поклав своє життя на вівтар свободи заради наступних поколінь”.

У церемонії взяли участь представники місцевої влади, учні та вчителі ліцею, командування військової частини, побратими Сергія та мешканці міста. Присутні вшанували пам’ять героїв покладанням квітів до меморіальних таблиць.

“Дорогі батьки, ваш біль глибокий. Ми намагаємося розділити це горе з вами, але не можливо загоїти ці рани. Нехай Господь допоможе вам в цьому”, – сказав директор 23 ліцею Микола Василик звернувся до батьків загиблих героїв.

Відкриття дошки пам’яті стало важливою подією для громади Івано-Франківська, демонструючи глибоку повагу та вдячність тим, хто віддав своє життя за незалежність України. Ця церемонія не лише вшановує пам’ять полеглих героїв, але й служить нагадуванням про їхню мужність та самопожертву для майбутніх поколінь.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту