На Вінниччині відкрили меморіальну дошку полеглому гвардійцю - НГУ

У Козятині Вінницької області відкрили меморіальну дошку на честь бійця бригади “Червона Калина” старшого солдата Юрія Любарця. Дошка з’явилась на будівлі районного відділку Національної поліції, де він працював ще до військової служби.

На події були присутні побратими героя, його друзі та близькі та колишні колеги поліцейські. Почесне право відкриття дошки було надано батькові гвардійця. Перед цим меморіальну дошку освятив представник духовенства.

Старший солдат Юрій Любарець народився 6 травня 1990 року в Козятині. Навчався у місцевій школі. З 2010 року почав працювати у поліції.

У 2022 році Юрій Любарець приєднався до бригади “Червона Калина”. Служив на посаді старшого кулеметника. Героїчно загинув 21 лютого 2023 року в районі населеного пункту Спірне Донецької області.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

“Сьогодні ми зібрались на відкритті пам’ятної дошки нашого побратима та героя бригади “Червона Калина”. Юра був справжнім патріотом, мужнім і відважним. Завжди йшов у бій і знищував ворога, який прийшов на наші землі. Він загинув, захищаючи усіх, хто може жити спокійним життям, загинув за нашу землю. Командування та побратими завжди пам’ятатимуть про його подвиги. Помстимось за кожного”, – сказав під час відкриття дошки побратим гвардійця Сергій.

Перейти до вмісту