Родинам загиблих гвардійців вручили державні нагороди полеглих героїв - НГУ

У Чернівцях матерям, дружинам та дітям загиблих військовослужбовців Національної гвардії України вручили посмертні державні нагороди загиблих героїв. Командування чернівецького підрозділу разом з очільником Чернівецької ОВА вручили державні нагороди і подякували рідним за терпіння, мужність і жертовність полеглих героїв.

«Родини воїнів заслуговують найвищої шани. Національна гвардія – одна родина, усі ми постійно з вами, підтримуватимемо та допомагатимемо в усьому», – сказав командир чернівецьких гвардійців полковник Вадим Швець.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, посмертними орденами «За мужність» ІІІ ступеня були удостоєні чотири воїни-гвардійці:

Солдат Кінський Віктор Ярославович

Солдат Паламар Максим Іванович

Солдат Кулаков Сергій Георгійович

Солдат Самойленко Олександр Анатолійович

Довічну шану загиблим воїнам висловив і голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, який пообіцяв сприяти родинам у розв’язанні усіх проблемних питань: «Пам’ятати ці подвиги – наш обов’язок!».

Також у Вінниці голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов, разом з командуванням вінницького підрозділу Національної гвардії України вручили родинам гвардійців, котрі загинули захищаючи рідну землю, державні відзнаки та ордени.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, відповідно до Указу Президента України посмертно нагороджено:

орденом «За мужність» ІІІ ступеня та орденом «За мужність» II ступеня молодшого сержанта Олександра Заїченка;

нагрудним знаком «Знак пошани» та орденом «За мужність» ІІІ ступеня сержанта Володимира Вальчука;

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня:

молодшого сержанта Юрія Ведельського;

солдата Ярослава Унгуряна;

медаллю «За військову службу Україні» молодшого сержанта Володимира Пашедка;

«На жаль, війна продовжується і гинуть наші захисники і захисниці. Ваші рідні загинули за те, щоб наші діти могли рости, навчатися у вільній Україні. Ми будемо завжди пам’ятати їх і в нашій пам’яті вони будуть жити вічно. Ми сумуємо за кожним і кожен герой не залишиться без уваги», – сказав голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту