Сапери Нацгвардії знешкодили понад 500 вибухонебезпечних предметів на деокупованих територіях - НГУ

Інженерні підрозділи Національної гвардії України продовжують розмінувати території на деокупованих територіях України. Минулого тижня групи розмінування Національної гвардії України знешкодили понад 500 вибухонебезпечних предметів.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Триває розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській області. Групами розмінування НГУ протягом тижня обстежено близько 835 гектарів сільськогосподарських земель та знешкоджено 296 вибухонебезпечних предметів», – сказав він.

Крім цього, минулого тижня групи розмінування НГУ також обстежили близько 15 га територій та 12 км доріг. У результаті було виявлено та знешкоджено 215 вибухонебезпечних предметів.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту