Артилеристи Нацгвардії виконали понад 1100 вогневих завдань - НГУ

Артилеристи Національної гвардії в ході вогневої підтримки підрозділів Сил оборони виконали понад 1100 вогневих завдань на Лиманському, Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Артилеристи Національної гвардії в ході вогневої підтримки підрозділів Сил оборони на Лиманському, Бахмутському та Мелітопольському напрямках виконали понад 1100 вогневих завдань, знешкодили близько 200 осіб противника та знищили 2 БМП, 1 гаубицю (Д-30), 1 ЗУ-23-2, 3 міномети з розрахунками та 5 польових сховищ з боєкомплектом», – сказав він.

Разом з тим безпілотна авіація Нацгвардії виявила 10 гармат та 12 одиниць автомобільної (спеціальної) техніки на Лиманському, Запорізькому та Херсонському напрямках. Підрозділи артилерії Сил оборони нанесли вогневе ураження по виявленим цілям.

«На Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках доволі якісно відпрацювали групи аеророзвідки 27 Печерської бригади, які виявили та знищили 3 танки, 3 самохідних артилерійських установки, 4 гаубиці, 4 бойових броньованих машини, 1 радіолокаційну станцію контрбатарейної боротьби «Рись» та 6 одиниць автомобільної техніки», – повідомив полковник Микола Уршалович.

Крім того, авіація Національної гвардії за тиждень виконала 8 бойових вильотів для вогневого ураження противника. У результаті знищено близько 20 загарбників.

Він також відмітив ефективну роботу підрозділів спеціального призначення, які на Куп’янському, Бахмутському та Авдіївському напрямках щоденно завдають втрат окупантам. Впродовж тижня було знешкоджено близько 35 загарбників. Знищили та пошкодили: 4 танки, 3 бойові броньовані машини, 1 самохідний міномет 2С4 «Тюльпан» 2 одиниці автомобільної техніки та 1 польовий склад з боєприпасами.

Всього ж за тиждень розвідниками Нацгвардії виявлено 387 цілей противника, частина яких у взаємодії з підрозділами Сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту