Нацгвардійці взяли в полон трьох окупантів на Бахмутському напрямку - НГУ

Воїни Національної гвардії України взяли в полон трьох військовослужбовців окупаційних військ російської федерації на Бахмутському напрямку.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Цього тижня на одну із позицій 4 бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука вийшов та добровільно здався у полон поранений військовослужбовець противника. Йому була надана медична допомога та проведено евакуацію», – сказав він.

Крім цього, за словами Миколи Уршаловича, в районі Серебрянського лісництва після безуспішних наступальних дій противника нацгвардійці взяли в полон ще двох окупантів.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту