Сапери Нацгвардії знешкодили 142 вибухонебезпечних предмети на деокупованих територіях в Херсонській та Сумській областях - НГУ

Інженерні підрозділи Національної гвардії України продовжують виконання завдань з гуманітарного розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях Херсонської та Сумської областей.

Про це повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Триває розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській та Сумській областях. Так, сапери Нацгвардії протягом тижня обстежили близько 490 гектарів місцевості та знешкодили 142 вибухонебезпечних предмети», – сказав він.

Нагадаємо, що близько 2:50 ночі 6 червня 2023 російські окупаційні війська підірвали греблю Каховської ГЕС на тимчасово окупованій території Херсонської області. Внаслідок цього теракту почався неконтрольований спуск води з Каховського водосховища – під водою опинилися десятки населених пунктів. Цей злочин став однією з найбільших рукотворних катастроф у Європі за останні десятиліття.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту