Артилеристи Нацгвардії виконали понад 570 вогневих задач - НГУ

Артилеристи Національної гвардії протягом минулого тижня забезпечили вогневу підтримку підрозділів Сил оборони та знешкодили понад 50 осіб противника, знищили 2 місця зберігання боєкомплекту до артилерійських систем та пошкодили 3 артилерійські системи на Лиманському, Бахмутському та Оріхівському напрямках.

Про це повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Артилеристи Національної гвардії в ході вогневої підтримки підрозділів Сил оборони, які ведуть активні бойові дії на Лиманському, Бахмутському та Оріхівському напрямках виконали понад 570 вогневих завдань, знешкодили понад 50 осіб противника, з яких 14 безповоротних. Крім того, знищено 2 місця зберігання боєкомплекту до артилерійських систем та пошкоджено 3 артилерійські системи», – сказав він.

За словами полковника Миколи Уршаловича також активно працювали розвідники Національної гвардії. На минулому тижні вони виявили 393 цілі противника, частина яких у взаємодії з підрозділами Збройних сил та Служби безпеки була знищена. Разом з тим екіпажі БпЛА авіаційних частин Національної гвардії на Запорізькому та Херсонському напрямках здійснили 11 вильотів для виконання завдань розвідки, за підсумками яких було виявлено: 1 реактивну систему залпового вогню, 7 бойових броньованих машин та 14 одиниць автомобільної (спеціальної) техніки. Артилерійськими підрозділами Сил оборони було нанесено вогневе ураження виявлених цілей.

«Авіація Національної гвардії України за тиждень здійснила 6 бойових вильотів для вогневого ураження противника. У результаті було знищено: близько 30 осіб ворога, уражено 1 склад з боєкомплектом, 1 міномет з розрахунком та 1 ротний опорний пункт», – додав він.

Полковник Микола Уршалович також відмітив ефективну роботу спецпризначенців, які на Авдіївському напрямку розрахунком Javelin поцілили у ворожий танк з екіпажем та в цілому за тиждень знищили 58 та поранили 9 осіб противника.

«На Мелітопольському напрямку підрозділи Національної гвардії з приданими їм силами і засобами, у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України просунулися на понад 1 700 метрів на південь та південний схід. Просуваються наші підрозділи в умовах щільного мінування ворогом підступів до своїх позицій та потужного вогневого впливу, а це 213 обстрілів з ракетних систем залпового вогню, танків і артилерії та 6 авіаударів протягом тижня, що минув. Противник, в свою чергу, проводив контрнаступальні дії, намагався відновити втрачене положення, але успіху не мав», – повідомив полковник Микола Уршалович.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту