На Куп’янському та Лиманському напрямках противник поніс втрати та відступив - НГУ

Минулого тижня на Куп’янському та Лиманському напрямках підрозділи Національної гвардії України виявили та уразили батарею 152-мм самохідних артилерійських систем 2С19 (Мста-С) та два польових пункти управління противника.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«На Куп’янському та Лиманському напрямках агресор своїми діями перевіряв стійкість нашої оборони, намагався прорвати рубежі та вклинитися в бойові порядки. Але всі його спроби не мали успіху та були відбиті українськими захисниками», – сказав він.

За його словами, минулого тижня по підрозділах Національної гвардії на зазначених напрямках російські окупанти 9 разів застосували авіацію і близько 700 разів танки, ствольну та реактивну артилерію. Попри потужний вогневий вплив противника воїни гвардійці мужньо та професійно виконують визначені командуванням бойові завдання.

«Так, під час повітряної розвідки в лісовому масиві на околиці одного із населених пунктів в районі Сватово було  виявлено скупчення сил і засобів противника, зокрема батареї 152-мм самохідних артилерійських систем 2С19 (Мста-С). Також в результаті збору і аналізу даних радіоелектронної розвідки та інформації супутникового спостереження цього ж району було встановлено місцезнаходження двох польових пунктів управління противника. Після вогневого ураження виявлених цілей підтверджено, що противник, зазнав суттєвих втрат у живій силі та техніці і відступив у глибину своєї оборони», – підкреслив він.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту