На Мелітопольському напрямку нацгвардійці взяли в полон командира роти 70 полку армії рф - НГУ

Підрозділи 15 бригади оперативного призначення Національної гвардії України спільно з підрозділами Збройних Сил України продовжують наступ на Мелітопольському напрямку та не дають противнику повернути втрачені позиції за допомогою контратак.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Centre повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«На Мелітопольському напрямку підрозділи 15 бригада оперативного призначення Національної гвардії України спільно з підрозділами Збройних Сил України продовжують наступ. У надважких умовах замінованої місцевості та вогневого впливу ворога, а це 251 обстріл з РСЗВ, танків і артилерії та 4 авіаудари, наші штурмові групи Нацгвардії за підтримки танків та артилерії продовжують поступовий рух на південь та південний схід, витісняючи окупантів з української землі», – сказав він.

За словами Миколи Уршаловича, українські захисники «буквально прогризають оборону ворога». Штурмові групи діють у чіткій взаємодії з іншими підрозділами. Окремо він відмітив інженерні підрозділи Національної гвардії України, які своїми мужніми і професійними діями забезпечують успіх під час наступальних дій Сил оборони України.

«Щодня ми маємо просування на декілька сотень метрів. На досягнутих рубежах наші підрозділи закріплюються та не дають можливості противнику повернути втрачені позиції за допомогою контратак», – наголосив він.

Водночас, полковник Микола Уршалович повідомив, що 18 липня, бійці однієї зі штурмових груп 15 броп взяли у полон командира роти 70-го гвардійськго мотострілецького полку який дислокується у м. Шалі, Чеченська республіка.

«Під час бесіди полонений відмітив низький морально-психологічний стан особового складу та небажання вести бойові дії. Йому було надано медичну допомогу, після чого передано відповідним органам», – зазначив він.

За словами Миколи Уршаловича, протягом минулого тижня на зазначеному напрямку також активно працювала аеророзвідка Нацгвардії, яка виявляла позиції вогневих засобів та засобів РЕБ противника. Більшість цілей за визначеними координатами були уражені. Також було встановлено точне місцезнаходження автоматизованої станції постановки перешкод Р-330Ж «Житєль», після чого її було знищено системою високоточного вогневого ураження Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту