Одеські гвардійці виявили громадян із забороненими речовинами та ймовірною зброєю - НГУ

Гвардійці 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ спільно зі співробітниками ДПСУ, НПУ та СБУ, під час перевірки домоволодіння громадянина в Одеській області, виявили учбову гранату Ф1 УЗРГМ – 2583 – 1 од., газовий револьвер ME 38 Compact, патрони для травматичної зброї у кількості 7 штук з маркуванням H&A 9mm PA, набої 60 шт. калібру 7,62, травматичний пістолет ПМ з набоями 8 шт. калібру 9мм Р.А., штик ніж до АК-74 без номеру, ножі в чохлі з маркуванням «К» та «F-1» та ніж в чохлі без маркування.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, яка в присутності свідків вилучила вищевказані предмети, а чоловіка було затримано за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого статтею 263 ККУ.

Також, під час несення служби на одному з блокпостів Одещини, бійці бригади зупинили автівку марки «ВАЗ 2106» для перевірки документів.

В ході розмови, водій та пасажирка підтвердили, що мають при собі заборонені речовини. Після чого у чоловіка було виявлено зіп-пакет з невідомою речовиною трав’янистого походження зеленого кольору, схожою на «Канабіс», яке придбав для власного використання, а жінка дістала зіп-пакет з невідомою кришталевою речовиною, яку придбала для розповсюдження, за її словами.

Даних осіб передано працівникам поліції за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтями 309 та 307 Кримінального кодексу України.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту