Тактика випаленої землі в Бахмуті зараз грає проти ворога - НГУ

Ворог тисне на Куп’янському та Лиманському напрямках. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ.

Противник протягом доби проводив активні штурмові дії на Куп’янському та Лиманському напрямках. Сюди ворог продовжує підтягувати резерви. Пре це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив речник Нацгвардії Руслан Музичук.

Сили оборони мають тактичний успіх під Бахмутом на Донеччині, але велике скупчення російськийх військ на цій ділянці фронту вказує на стратегічну важливість цього населеного пункту для ворога.

“На Бахмутському напрямку українські захисники утримують ініціативу, продовжують просування по флангах. Ті успіхи, які Сили оборони мали протягом червня, зокрема вихід на потрібні панівні висоти – зараз дають змогу здійснювати вогневий контроль. Але тактика випаленої землі, яку тут противник застосовував раніше, зараз грає проти нього. Наші війська мають тактичний успіх. Але залучення таких великих сил ворогом тут вказує, що це досі стратегічна точка для нього”, – зазначив Руслан Музичук.

Він також зазначив, що підрозділи Національної гвардії, які виконують завдання в районі Серебрянського лісництва стійко утримують свої позиції. Гвардійці разом із підрозділами ЗСУ продовжують знищувати техніку і вогневі засоби противника. Зокрема цими днями на Лиманському напрямку аеророзвідки 4-ї бригади НГУ разом з бійцями 54-ї ОМБр виявили та знищили 240 мм самохідний міномет “Тюльпан”. Також знищено комплекс РЕБ “Поле 21”.

На Запорізькому напрямку нацгвардійці продовжують штурмові дії. Бійці 15 бригади оперативного призначення Нацгвардії за підтримки танків та артилерії витісняють ворога із займаних позицій. Результати просування є та будуть повідомлені згодом.

Перейти до вмісту