Результати несення служби нацгвардійцями Північного об’єднання за тиждень - НГУ

У столиці вартуючи спільно з представниками Нацполіції військовослужбовці Нацгвардії затримали 3 осіб за підозрою у скоєнні правопорушення статті 309 Кримінального кодексу України та одного громадянина за підозрою у скоєнні правопорушення статті 358 Кримінального кодексу України.

Під час несення служби на одному з блокпостів правоохоронці зупинили мотоцикліста з метою перевірки документів та з’ясували, що пред’явлене ним водійське посвідчення має ознаки підробленого документа.

Також протягом тижня, під час несення служби з охорони громадського порядку у Києві, гвардійці затримали трьох осіб із забороненими речовинами.

У Житомирі за тиждень правоохоронці затримали 5 осіб за підозрою у скоєнні правопорушення статті 309 Кримінального кодексу України.

Під час патрулювання Богунського району нацгвардійці звернули увагу на підозрілого чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з патрулем, різко змінивши напрямок руху. Даного громадянина було зупинено та проведено, у присутності свідків, поверхневий огляд і перевірку особистих документів. У чоловіка правоохоронці виявили паперовий згорток з рослинною речовиною зеленого кольору схожою на наркотичну.

За схожих обставин військовий патруль затримав ще 4 осіб з ймовірно наркотичними речовинами.

В усіх випадках на місця подій були викликані слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для з’ясування обставин, а вилучені речовини було направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Перейти до вмісту