Небезпечний вантаж виявили кропивницькі гвардійці на одному з блокпостів у в’їзді до Кропивницького: чоловік провозив у багажнику свого авто боєприпаси.
Громадянин рухався у бік Кропивницького на власному автомобілі. При зупинці для поверхневої перевірки у багажнику та у салоні транспортного засобу було виявлено корпуси гранат РГД-5 та Ф-1 із запалами до них. У кишені куртки громадянина знаходилися ще й 8 набоїв до автомата Калашникова.
Небезпечні предмети вилучено та на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції та працівників вибухотехнічної служби для проведення подальших дій.
Група інформації та комунікації Центрального ТУ
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-31.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-25.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-16.jpg)
Попередній
Наступна