Після поранення чимшвидше планує повернутися на фронт (ВІДЕО) - НГУ

Нацгвардієць Іван Савчин на псевдо Сава, отримав поранення в руку під час боїв на Луганщині. Зараз він проходить реабілітацію в Івано-Франківську. Хоча відчуває нервове напруження, він все одно хоче повернутися на фронт і допомагати побратимам.

З перших днів війни Сава став на захист країни, а з лютого 2023 року воював на Луганському напрямку. Перед битвою командир батальйону нагадав йому про важливість не здавати позиції, і це мотивувало його та його побратимів. Нацгвардієць відзначає, що бої на Луганщині були непростими, але вони витримали всі провокації та атаки ворога.

“Приліт і все — рука висить, як дотепер. І от знову приліт. Виходить, всі ті гілляки, верхівки дерев, сосен падають на моє плече. Це якраз і “перебило” мені нерв. І я розумію, що вести бій не маю змоги, але можу керувати тими, хто ще має змогу”, — так Іван Савчин пригадує, як під час бою на Луганському напрямку отримав поранення.

Навіть після поранення, Іван не здався, і завдяки спільній підтримці військових із сусідніх позицій відбили атаку. Він впевнений, що до вересня повернеться на фронт і триматиме зброю у своїй руці.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту