“Командир завжди мені говорив, щоб я був надійним, відважним і чесним”, – нацгвардієць ділиться спогадами про загиблого командира (ВІДЕО) - НГУ

Юрій Мороз – лейтенант Чернівецького підрозділу Національної гвардії України. Родом з Буковини. Він є людиною зі своєю філософією, яка розуміє сенс військового статуту. Все це помножене на високу мотивацію, особисті якості й закоханість у свою справу.

Чоловік пройшов шлях від солдата до офіцера. Свою долю із військом пов’язав ще у 2012 році. Зізнається, саме це його сродна праця. Перші його бої були ще 2014 році. Минулого ж року відбивав окупантів в районі Мар’янки. Великим його наставником був командир Віктор Рєдькін, який загинув у боях з російськими окупантами. Саме він надихав нацгвардійця читати книжки, вивчати історію.

«Він завжди мені говорив, щоб я просто служив, виконував завдання, слухав командира, був надійним, відважним і чесним, – ділиться спогадами Юрій. – Я придивлявся, які книжки він читає і думав, що треба і мені черпати цю інформацію».

У своєму інтерв’ю нацгвардієць розповів, як для нього почалася служба у 2012 році і як доленосна дружня порада призвела до зустрічі зі справою всього життя. Як почався не простий шлях від солдата до офіцера, перше бойове хрещення та як об’єднані спільною метою люди, допомогли перемогти страх і показали як бити ворога.

Перейти до вмісту