Нічний патруль Харкова доводить свою ефективність: виявлено тисячі правопорушень і десятки колаборантів (ВІДЕО) - НГУ

Нічних пересувних блокопостів у місті близько трьох десятків.

На Харківщині і в самому місті під час комендантської години діють три десятки мобільних пунктів охорони правопорядку. Слобожанські гвардійці в нічний час ретельно перевіряють автівки, аби у місто не проникли ворожі диверсійні групи. За кілька місяців роботи бійці затримали 60 колаборантів і виявили 5,5 тисяч правопорушень, йдеться в ТСН.

Коли двигуни панцерників стихли, на дорогах Харківщини з’являються пересувні блокпости. В самому місті комендантська година починається з 23 години. Нацгвардійці в цей час  ретельно перевіряють автівки, що рухаються в заборонений час.

21-річний боєць Роман родом з Львівщини, а до Харкова вперше приїхав вже під час повномасштабного вторгнення. Військовий на пересувних блокопостах чергує з літа. Зараз, каже, мешканців у Харкові побільшало і місто потроху оживає, тому і бойових чергувань у бійців теж стає більше. “Якщо є аргументована відповідь чому затримались – робота чи поломка транспортного засобу, ми адекватно реагуємо, перевіряємо людей і відпускаємо”, – кажуть хлопці. 

Під час перевірок гвардійці виявляють десятки випадків пересування на викрадених автівках з деокупованих територій. Порушників на місці вже затримують патрульні поліцейські, нерідко натрапляли на місцевих колаборантів. Шістьдесят осіб були затримані за держзраду. 

Загалом з літа нацгвардійці виявили 5,5 тисяч правопорушень, а також спільно з поліцією вилучили кілька десятків  пістолетів та набоїв різних калібрів, з десяток одиниць холодної зброї та ручний протитанковий гранатомет. Посилені чергування  триватимуть, поки в країні діятиме  військовий стан.

Перейти до вмісту