Понад 2000 правопорушень виявлено нацгвардійцями на Рівненщині за останні три місяці - НГУ

Нацгвардійці поруч з іншими силами безпеки й оборони несуть цілодобову службу з охорони громадського порядку та забезпечують спокійне життя для жителів Рівного й області.

Так, військовослужбовцями НГУ Рівненської області зафіксовано 2163 адміністративних правопорушення за останні три місяці.

Також патрулі НГУ затримали та передали представникам поліції осіб, що підозрюються у 15 кримінальних правопорушеннях. Лише в грудні були затримані четверо осіб, які перебувають у розшуку за скоєння кримінальних злочинів.

“Ми кожного дня охороняємо громадський порядок та об’єкти критичної інфраструктури міста й області. Патрулі НГУ перевіряють усіх підозрілих осіб та досить вміло виявляють правопорушників”, – каже командир патрульної роти Микола.

Гвардійці виконують важливу роботу заради безпечного життя рівнян.

“Ми добре орієнтуємося на маршруті, комунікуємо з патрульною поліцією, іншими силовиками та громадою. Завдяки нашій співпраці здатні ефективно виконувати поставлені перед нами завдання”, – каже старший лейтенант патрульної роти Віктор.

Запевняємо, що безпека українців у надійних руках.  До охорони громадського порядку залучаються завжди досвідчені нацгвардійці, які досконало знають свої обов’язки та права громадян.

Перейти до вмісту