Памʼятні дошки загиблим нацгвардійцям Юрію Дякуну та Михайлу Доцяку відкрили біля Богородчанської районної державної адміністрації. Вшанувати пам’ять про загиблих військовослужбовців прийшли рідні, побратими та представники місцевих органів влади.
![photo_2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2-1.jpg)
![photo_3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_3-1.jpg)
![photo_4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_4-1.jpg)
![photo_5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5-1.jpg)
![photo_6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_6-1.jpg)
![photo_7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_7.jpg)
![photo_8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_8.jpg)
![photo_9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_9.jpg)
![photo_10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_10.jpg)
«З 2014 року Юра постійно брав активну участь у волонтерському русі, а вже 2 березня 2022 року став на захист Вітчизни. Михайло ж у свою чергу завжди казав, що ми повернемо скоро наші території й для того, щоб пришвидшити це без вагань став на захист своєї країни. Михайло та Юрій – приклад для майбутніх поколінь, справжні патріоти своєї країни. Щирі співчуття рідним та близьким полеглих воїнів!», – повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба.
“За словами побратима Миколи, Юрій був справжнім патріотом. Він не боявся відправлятися на фронт, оскільки розумів, що головне зараз – це збереження державної цілісності та забезпечення миру на українських землях”.
Юрій був з села Росільна, а Михайло з села Іваниківка Івано-Франківської області. Під час повномасштабної війни в перші дні вони відправилися на захист своєї країни, приєднавшись до лав Національної гвардії. Юрій Доцяк загинув 26 березня 2023 року, а Михайло Доцяк – 5 квітня 2023 року в результаті мінометного обстрілу в Луганській області.