На Прикарпатті відкрили памʼятні дошки загиблим нацгвардійцям Юрію Дякуну та Михайлу Доцяку - НГУ

Памʼятні дошки загиблим нацгвардійцям Юрію Дякуну та Михайлу Доцяку відкрили біля Богородчанської районної державної адміністрації. Вшанувати пам’ять про загиблих військовослужбовців прийшли рідні, побратими та представники місцевих органів влади.

«З 2014 року Юра постійно брав активну участь у волонтерському русі, а вже 2 березня 2022 року став на захист Вітчизни. Михайло ж у свою чергу завжди казав, що ми повернемо скоро наші території й для того, щоб пришвидшити це без вагань став на захист своєї країни. Михайло та Юрій – приклад для майбутніх поколінь, справжні патріоти своєї країни. Щирі співчуття рідним та близьким полеглих воїнів!», – повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба.

 

“За словами побратима Миколи, Юрій був справжнім патріотом. Він не боявся відправлятися на фронт, оскільки розумів, що головне зараз – це збереження державної цілісності та забезпечення миру на українських землях”.

Юрій був з села Росільна, а Михайло з села Іваниківка Івано-Франківської області. Під час повномасштабної війни в перші дні вони відправилися на захист своєї країни, приєднавшись до лав Національної гвардії. Юрій Доцяк загинув 26 березня 2023 року, а Михайло Доцяк – 5 квітня 2023 року в результаті мінометного обстрілу в Луганській області.

Перейти до вмісту