«Він був відповідальним та відважним воїном», – побратими та дружина про загиблого Віталія Мєрінова (ВІДЕО) - НГУ

Цього франківчанина знали усі: тренував дітей боксу, був успішним спортсменом, активістом, депутатом міської ради. 24-го лютого сам прийшов до військової частини, аби мобілізуватись. Ні хвилини не вагався у правильності свого рішення.

«Він прийшов 24 числа, я – 25. Заходжу у військову частину, дивлюся – Віталік є! Так почали служити разом. Пройшли навчання і десь за три тижні 19 березня 2022 року нас відправили в Мар’їнку, – говорить Андрій. – Він завжди брав все у свої руки, казав, як правильно зробити», – розповідає побратим Віталія Андрій. Він познайомився із Віталієм Мєріновим ще у 2012 році, коли прийшов на бокс у місцевий спортивний клуб.

Своє перше поранення він отримав минулого року. Тоді, після реабілітації та лікування, повернувся на фронт. Вже в березні цього на Луганщині він отримав своє друге поранення. Ще деякий час він боровся за життя. Та 31 березня його серце перестало битись.

Його побратими та дружина поділились спогадами із журналістами “Репортер Івано-Франківськ” у проєкті «Вони загинули за Україну»:

Перейти до вмісту