Сім’ям загиблих нацгвардійців вручили державні нагороди - НГУ

На Харківщині за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджено п’ять військовослужбовців Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Вручив державні нагороди та звернувся зі словами співчуття та вдячності до родин загиблих нацгвардійців начальник Східного територіального управління полковник Олександр Півненко.

«Полеглі військовослужбовці героїчно протистояли ворогу, завдяки їх мужності, відданості та готовності боронити українську землю ми продовжуємо стримувати російського агресора. Від імені всього особового складу висловлюю слова глибокого співчуття. Ми всі втратили відданих патріотів та мужніх захисників і захисниць. Смерть кожного українського воїна – велика втрата для нашої гвардійської родини», – зауважив полковник Олександр Півненко.

Відповідно до Указу Президента України орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджено:

старшого сержанта Теслю Романа Юрійовича; 

старшого лейтенанта Блудова Олександра Ігоревича; 

старшого солдата Левицьку Олену Степанівну; 

старшого лейтенанта Крамаренка Владислава Вадимовича;

головного сержанта Божка Андрія Григоровича.

Ми пам’ятаємо полеглих героїв, які віддали своє життя за Україну і у скорботі схиляємо голови перед їх мужністю і нескореністю!

Вічна пам’ять та шана загиблим Героям!

Відділення інформації і комунікації Східного територіального управління НГУ

Перейти до вмісту