«Ми різні, але єдині в прагненні Перемоги, і в цьому – наша сила», – юний гвардієць з позивним Чіп - НГУ

З перших днів вторгнення ворога на нашу землю мужні захисники та захисниці героїчно боронять Україну.

Тяжка робота, яку вони попри будь-які перепони виконують щодня, наближає нас до Перемоги. Про те, що вік не заважає захищати Україну, розповів нам гвардієць з позивним Чіп.

Він прийшов на військову службу до лав Національної гвардії України через два дні після того, як йому виповнилося 18 років. Нині – боронить державу на Запорізькому напрямку.

«У нас є бійці різного досвіду, навичок і віку. Хтось закінчив військовий виш та має досвід участі в бойових діях,  хтось прийшов, як тільки ворог вдерся в нашу країну й навчається або має базові навички ведення бою. Ми різні, але єдині в прагненні Перемоги, і в цьому – наша сила», – розповідає Чіп.

Гвардієць говорить, що йому з побратимами доводиться проходити через неабиякі випробування, та їхній дух незламний, а мотивація – сильна, як ніколи, адже захищають наше майбутнє, рідних людей, матерів, сестер, дітей.

«Ми на своїй землі! Зробимо усе можливе для того, щоб вигнати окупантів з наших територій! Ніхто не має права відбирати, грабувати та вбивати», – ділиться думками гвардієць.

Захисник переконаний, що спільними зусиллями обов’язково повернемо рідний прапор в усі українські міста і села!

Дякуємо всім нашим військовим, які непохитно стоять на захисті рідної землі та ризикуючи життям, наближають нашу Перемогу та щасливе майбутнє в Незалежній Україні!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту