«Мрію, щоб в жодній країні діти більше не знали слова «війна»: боєць бригади Нацгвардії «Кара-Даг» - НГУ

Гвардієць Олександр з позивним Скіф служить у 15 бригаді оперативного призначення Національної гвардії України. Нинішня війна для досвідченого бійця вже третя. До повномасштабного російського вторгнення на територію України Скіф воював у Афганістані та брав участь у миротворчій місії в колишній Югославії.

Олександр розповідає, що є велика відмінність між цією війною та бойовими діями минулого. 

«Треба слухати небо, бути дуже уважним. Нинішня війна – це війна технологій, війна дронів. Різні літаючі апарати можуть і розвідку провести, і гранату на позицію скинути», – ділиться досвідом Скіф.

Та й по жорстокості з боку російських окупантів ця війна, на думку Олександра, значно випередила і Афганістан, і Югославію.

«Росіяни дуже підступні та безжальні до цивільних. Вони – не воїни, а просто хворі істоти», – впевнений гвардієць.

В полон Скіф здаватися не збирається. На випадок оточення або поранення завжди носить із собою гранату. 

«Бачив, як хлопець в Афганістані у безвихідній ситуації підірвав себе і кілька ворогів. Вирішив взяти це собі на озброєння», – каже Скіф.

Та не тільки війною живе захисник-ветеран. Також він виконує власні пісні під гітарний акомпанемент. Знаючи про талант Олександра, його навіть запросили виступити на святковому концерті на честь Дня Національної гвардії України.

Але найбільше бажання Скіфа – повернутися з Перемогою до дружини та п’ятьох дітей, продовжити працювати на рідному підприємстві. 

«І щоб у жодній країні діти більше не знали слова «війна», – додає Олександр.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту