«Молимось за перемогу нашого війська!»: капелани Нацгвардії на зʼїзді військових капеланів УГКЦ - НГУ

Цими днями, капелани Національної гвардії України, спільно із побратимами з ДПС та ЗСУ зустрілися та обговорили перспективні напрямки праці та служіння Богу в українському війську. 

Під час триденної зустрічі, капелани поділилися враженнями роботи у приданих військових підрозділах, обмінялися набутим досвідом та обговорили шляхи подолання труднощів, які виникають під час повсякденної діяльності.

Також капелани поспілкувалися з отцем і главою УГКЦ Блаженнім Святославом і головою департаменту військового капеланства – владикою Михаїлом, які висловили слова вдячності капеланам, за їх вагомий внесок у лікуванні душі військових та освятили молитовники, які використовуватимуться під час проведення душпастирської опіки у своїх частинах.

Одним із капеланів, був отець Юрій Галабуда, який зауважив: «Дані зустрічі є можливістю самим капеланам духовно оновитися, зі своїми співбраттями поділитися наболілим, тим що ранить, тим що помагає відновитися, та шукати сили в Бозі, щоб надалі продовжувати виконувати цю почесну місію».

Група інформації і комунікації НЦ НГУ

Перейти до вмісту