Гвардійці одного з підрозділів Північного об’єднання повернулися з паломницької поїздки до Меджугор’я - НГУ

Завдяки сприянню Координаційного штабу та благодійного фонду «Chalice of Mercy», наша українська група звільнених з російського полону військових та цивільних жінок взяла участь у паломницькому турі до містечка Меджугор’є, що на півдні Боснії та Герцеговини. Меджугор’є відоме на весь світ, як місце об’явлення Пресвятої Богородиці.

Як розповідає старший сержант військової частини 3041 Олена Приступа:

«Мене дуже вразило, що численні паломники з інших країн, дізнавшись про перебування у Меджугор’ї українських жінок-військових, приходили до української делегації та висловлювали свої слова вдячності. Вони ставали у спільні молитви за мир та повернення усіх українських бранців з російської неволі. Це одна з тих подорожей, які залишаються в серці надовго. Усі дні нашого перебування в Меджугор’ї були надзвичайно насиченими: ми багато ходили пішки, щодня брали участь у святій Літургії, вечірніх Адораціях у церкві Св. Якова, проте також мали нагоди перебувати у тиші свого серця. Найбільше враження справило сходження на гору Об’явлень та гору з Хресною дорогою. Дехто з нас долали ці висоти босими ногами. Стрімка кам’яна дорога на вершину подолана була з приємною легкістю, попри гостре каміння. На горі справді огортало відчуття спокою і єднання з Господом, там можна було почути відповіді на свої запитання та визволитися від власних зболень та душевних тягарів. Дуже цікава поїздка, там відчуваєш легкість і спокій на душі та забуваєш про всі життєві проблеми. Це справжня терапія для душі»

Ця паломницька подорож стала важливою частиною духовного та психологічного відновлення наших військовослужбовців. Участь у таких заходах допомагає зміцнити моральний дух та відновити сили для подальшого захисту нашої Батьківщини.

Пресслужба Північного Київського територіального управління

Перейти до вмісту