Для реабілітації бійців після поранень Нацгвардія отримала спортивне обладнання - НГУ
 
Харківська благодійна організація Даруй Добро передала спортивне майно для занять з фітнесу та реабілітації військовослужбовців після поранення, а також – для відновлення та підтримки їхнього фізичного та морально-психологічного стану.
 
Домовленість стала можлива завдяки зацікавленості в темі й активного сприяння Командувача НГУ бригадного генерала Олександра Півненка.
 
 
Благодійний фонд «Даруй добро» не вперше допомагає Національній гвардії України. До цього це була різноманітна підтримка харківських військових частин технікою для підвищення ефективності й комфорту під час виконання бойових завдань. Військовослужбовці отримали авто, дрони, тепловізори, павербанки, комп’ютери, планшети, мобільні телефони, лазне-пральний комплекс та багато іншої техніки необхідної на фронті. 
 
Проєкти фонду «Даруй Добро» надають можливість військовослужбовцям відчути підтримку та громадську вдячність за їхню важливу роль у захисті країни. Зусилля благодійників допомагають підтримувати військових на передовій та під час реабілітації.
 
 
Перейти до вмісту