Нацгвардійці, які повернулися з районів ведення бойових дій, пройшли декомпресію - НГУ

Цього разу це була нова локація, новий підхід, невимушене спілкування з психологами, в тому числі – самостійне випікання хліба, ліплення із глини та музична арттерапія.

Ці всі заходи стали чудовим способом для військових зняти емоційне навантаження після бойових операцій.

Декомпресія та відновлення гвардійців – це обов’язковий та надзвичайно важливий процес, який позитивно впливає на психоемоційний стан бійців.

Як зауважив начальник відділення психологічного забезпечення підрозділу, майор Олексій Гончарук:

«Наш обов’язок забезпечити військовослужбовцям можливість відновити рівновагу та знайти підтримку, яка є важливою як для самого військового, так і для його оточення. Інноваційні методи арттерапії, такі як музична, художня та ігрова, можуть допомогти відновити ментальне здоров’я після стресових ситуацій. Такі підходи сприяють зниженню рівня посттравматичного стресового розладу та допомагають військовим повернутися до повноцінного життя після служби».

Мистецький фестиваль “Крутий заміс” започатковано з метою збереження мистецької спадщини та відродження ремесел як в Україні, так і у світі. Тож символічно захід розпочався з замісу висівкового тіста.

Другим етапом зустрічі стала музична локація релаксу. Звуки ханґа та інших, не менш екзотичних, музичних інструментів допомагали гвардійцям розвантажити думки та навіть поринути в легкий сон.

Третім етапом розвантаження стало ліплення із глини. Тактильні відчуття та повна свобода творчості сприяли створенню статуеток милих котиків і не тільки.

Завершальним етапом зустрічі став смачний обід. В меню традиційний український борщ і власноруч випечений хліб.

У всіх учасників залишились приємні враження, адже подібні заходи надають можливість воїнам знайти емоційний відпочинок та підтримку!

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту