«Кров двигуна». Як працює служба пально-мастильних матеріалів волинського підрозділу Нацгвардії (ВІДЕО) - НГУ

Російські окупанти активно полюють за технікою підрозділів Сил оборони України. Серед пріоритетних цілей для ворога є не лише сучасні засоби ураження чи транспортування наших воїнів. Автомобільна техніка і цистерни з пально-мастильними матеріалами також у групі підвищеного ризику.

Водночас своєчасне постачання палива до підрозділів Національної гвардії, що виконують службово-бойові завдання як на фронті, так і на інших стратегічних об’єктах – це надважлива умова боєготовності підрозділів і якісного виконання поставлених цілей. Військові кажуть, що «паливо – це кров двигуна, що приводить його в дію».

Злагоджена робота служби пально-мастильних матеріалів волинського підрозділу Нацгвардії дозволяє безперебійно забезпечувати роботу автомобільної і бронетехніки військового підрозділу.

Використання гвардійцями сучасних та модернізованих паливозаправників є запорукою того, що процес доставлення і заправки військової техніки буде швидким, ощадливим і ефективним. Такі паливозаправники можуть заправляти одночасно кілька одиниць техніки, що скорочує час заправки, а значить, зменшує ризик ворожого удару по техніці. 

Для безперебійної роботи водій-заправник ретельно і регулярно обслуговує довірену техніку, щоб всі системи були в найкращому стані.

«Робота специфічна пов’язана із підвищеною небезпекою. Ми доставляємо пальне до техніки, яка виконує бойові завдання. Під час війни робота заправників дуже важлива», – говорить водій транспортного засобу Павло.

Детальніше про роботу служби пально-мастильних матеріалів волинського підрозділу Нацгвардії дивіться у сюжеті:

Перейти до вмісту