«За понад два роки активних бойових дій, логістика адаптувалася до війни» – заступник командувача НГУ з логістики Олександр Білоус - НГУ

Протягом цього тижня заступник командувача НГУ з логістики бригадний генерал Олександр Білоус відвідав підрозділи Національної гвардії, які виконують завдання на південних напрямках, а також перевірив місця тимчасового розташування.

«Цими днями також мав змогу поспілкуватися як з командирами, так і з тими офіцерами, які безпосередньо займаються питаннями безперебійного забезпечення підрозділів. Серед ключових – не лише речове та продовольче забезпечення, а й постачання озброєння, боєприпасів, ремонт і надходження автомобільної та бронетехніки. Це важливо для забезпечення стійкості наших бійців, які тримають оборону, нарощення спроможностей в цілому» – зазначив бригадний генерал Білоус.
 
Увага також приділялася організації роботи ремонтних підрозділів, які працюють над відновленням озброєння й техніки, яка була пошкоджена чи вийшла з ладу.
 
Олександр Білоус зазначив, що за останній час, завдяки роботі, що здійснюється з боку МВС та командування НГУ, вдається досить швидко реагувати на потреби, які озвучують бійці й командири.
 
«За понад два роки активних бойових дій під час повномасштабного вторгнення, логістика адаптувалася до війни і вдається підтримувати постачання військ» – наголосив він.
Перейти до вмісту