Історія снайпера Лісника про свій перший постріл, оборону Харкова та завдання, які виконував на Донецькому напрямку (ВІДЕО) - НГУ

Нацгвардійцю Артуру з позивним Лісник – 21 і на його «особистому рахунку» далеко не один ворог. Повномасштабне вторгнення застало хлопця у Харкові, де він проходив службу в одному з підрозділів Нацгвардії. Довелося орієнтуватися в ситуації та опановувати снайперську зброю й навчатися снайперської справи самотужки. В результаті – це вийшло у бійця бездоганно.

Бути снайпером, як розповідає сам Артур, це його справа. Після перемоги планує продовжити вивчати та вдосконалюватися у цій майстерності в найкращих інструкторів за кордоном та в Україні.

«Мрію перейняти досвід у передових фахівців, в найкращих снайперів у світі, – говорить боєць. – Впевнений, що мені це вдасться, до того ж знаю, що найближчим часом це дуже знадобиться. Коли сам досягну високого рівня майстерності, навчатиму цього інших. Але зараз нашою головною метою, спільною для всіх, є перемога. Особисто я, як і мої побратими, з якими воюємо пліч-о-пліч, маю намір довести цю справу до кінця  – нашого переможного кінця!»

Про початок війни, оборону Харкова та завдання, які виконував Лісник на Донецькому напрямку, про любов до усього, що пов’язано зі снайперською справою – у сюжеті від «Суспільне Хмельницький».

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту